Важливо знати

Урядова "гаряча лінія"

Урядова "гаряча лінія" (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – центр спілкування Уряду з громадянами за допомогою засобів телефонного зв’язку та через веб-сайт Урядового контактного центру, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядового контактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

Номер телефону урядової "гарячої лінії": 0-800-507-309

Для мешканців м. Києва міський номер телефону урядової "гарячої лінії": (044) 284 19 15
Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової "гарячої лінії": +38 044 284 19 15

Урядова "гаряча лінія" працює цілодобово.

За тими самими номерами також працюють спеціалізовані "гарячі лінії":
- для інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території АР Крим і міста Севастополя та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України.
- для звернень громадян з  питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах та інш.

Надіслати звернення до органів виконавчої влади, звернутися на лінії можна через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

З метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої та затвердив Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типове положення про контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя.

Урядовий контактний центр здійснює координацію діяльності суб’єктів Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади (контактні центри Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва і Севастополя) та їх методичне забезпечення.