Мережа ЦСССДМ столиці відсвяткувала Міжнародний день сім'ї та День матері

14 травня з нагоди Міжнародного дня сім'ї та Дня матері Служба в справах сім'ї та дітей КМДА у сквері біля пам’ятника Григорію Сковороді, на Контрактовій площі, організувала проведення  соціокультурного  заходу для сімей столиці. Партнером у проведенні заходу виступив Київський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді разом із  мережею районних ЦСССДМ столиці.

У заході взяли участь 500 осіб із числа київських родин різних категорій – багатодітні сім’ї, сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, особи з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, сім’ї внутрішньо переміщених осіб, сім’ї – клієнти мережі Служби у справах дітей та сім’ї та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.


Діти та їх батьки із задоволенням відвідали мастер-класи з аква- гриму, виготовлення ляльки-мотанки, заплітання дівчаток (косички, зачіски), Петриківського розпису та вишивки. Діти мали змогу підписати урочисті листівки для улюблених матусь. Надвичайні враження також справив концерт, учасниками  якого стали вихованці клубів за місцем проживання, талановиті діти київських родин, учасники дитячих колективів благодійного фонду «Соняшник».


А родзинкою заходу стало нагородження кращих матусь нашого міста подяками Київського міського голови. Крім того були відзначені найкращі родини столиці, які отримали цінні подарунки від мерії міста.

Змістовний та цікавий відпочинок подарував родинам незабутні враження та став справжнім святом таланту і творчості.