Дружній робочий візит досвідчених спеціалістів мережі ЦСССДМ столиці до колег у Миргород

20 квітня 2017 року керівництво та спеціалісти Київського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, представники районних в місті Києві ЦСССДМ, а завідувач сектору сімейної політики ССД КМДА Гонтаренко О.В. здійснили робочий візит до м. Миргород з метою ознайомлення з досвідом роботи щодо здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами. Перша зустріч відбулася в Миргородській міській раді, де кияни мали змогу ознайомитись з Миргородом як містом-курортом, а далі відбулось плідне спілкування в рамках круглого столу: "Досвід МЦСССД: оздоровлення, робота воїнами АТО, членами їх сімей, сім'ями у СЖО та ВПО".


Гордість спеціалістів Миргородського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді - це програмне забезпечення для роботи з ВПО, яке можна також використовувати в роботі з воїнами АТО, сім'ями СЖО. Програма дала можливість систематизувати документи, створити загальну базу даних, яку легко та просто можна було імпортувати з різних документів та їнших програм. База даних захищена паролем та має обов'язкову відмітку, що людина згодна на обробку персональних даних. Також програма дозволяє швидко відібрати людей для соціальної підтримки та допомоги одразу за декількома критеріями.


Також на базі міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді відбулося практичне заняття по роботі з Програмою. До речі, в місті створено єдиний простір по роботі з ВПО, сім'ями СЖО, АТО. Колеги зауважили, що декілька державних структур знаходяться під одним дахом, що дуже зручно та продуктивно.


Наприкінці візиту директор КМЦСССДМ Колобова Я.В. зауважила: «Дякуємо за гостинність Миргородській міській раді та коллегам з міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді!!! Обмін досвідом склався якнайкраще в інтересах клієнтів соціальних служб. Сподіваємось на подальшу співпрацю і чекаємо з візитом до Києва!» А робоча зустріч киян завершилась чудовою невеличкою екскурсією працівників ЦСССДМ м. Києва по курорту Миргород.