"Молоде покоління за безпеку дорожнього руху": Разом заради безпечного середовища дітей

В рамках співпраці з Управлінням патрульної поліції в м. Києві  представники Київського міського центру соціальних служб взяли участь у визначенні переможців київського міського етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху", яке проходило 19 квітня 2017 року в приміщенні Національної Академії Внутрішніх Справ.

Конкурс відбуваєтся згідно спільного Наказу МВС і МОН України №379\496 від 12.05.2016 р, відповідно з яким до складу журі входять мистецтвознавці, представники органів Національної поліції, органів управління освітою, ЗМІ, органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій.


У міському етапі конкурсу взяли участь кращі роботи, зібрані з усіх районів Києва у кількості близько 100, які були розподілені по трьом віковим категоріям. В ході жвавої дискусії членів журі виокремились роботи переможців, які були передані на Всеукраїнський етап конкурсу, а 24 квітня відбудеться урочисте нагородження призерів.

Увага до відповідального ставлення до свого життя у підростаючого покоління, формування безпечного середовища для розвитку дітей - це те, що об’єднує мережу Центрів соціальних служб столиці та Управління патрульної поліції в м. Києві  на шляху розбудови європейської столиці.