«Teen Club»-безпечний простір для підлітк

13 квітня 2017 року представники КМЦСССДМ мали честь бути присутніми на чудовому заході- відкритті клубу для підлітків з Криму, Луганської та Донецької областей, іншіх куточків України, які через військові дії переїхали до Києва, та мешканців столиці.

«Тут не має різниці, хто ви, звідки, як вас звати, скільки вам років. У клубі всі рівні. Тут є можливість просто прийти, бути розслабленим, бути самим собою. Цей клуб відкритий для всіх, хто шукає друзів.  Також у клубі також можна поспілкуватись з психологом, є різноманітні курси та театральна студія» -зауважує соціальний працівник КМСССДМ, Майстер із соціальної роботи Цисар І.  Клуб працюватиме з 14.00 до 20.00 за адресами: Андріївський узвіз, 23 (093-571-30-68) та Трьохсятительська, 46 (096-595-10-47).

На відкритті клубу Teen Club представники проекту "Нова оселя" презентували досвід роботи в рамках проекту та закликали Центри та клуби ближче познайомитись та «товаришувати». Таких центрів підтримки для ВПО  вже 13: 9- відкрито в Києві та 4 в Одеській області.