Креативна миротворчість

23 березня 2017 року у приміщенні «Ком’юніті центру» на базі школи №67 відбулася соціальна акція «Дитяча творчість в ім’я миротворчості» за участі дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та активістів дитячого миротворчого руху м. Києва. Організаторами акції виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Громадська організація «Київська школа рівних можливостей», громадська організація «Молодіжна організація «Відрада».

Під час «Арт-майстерні»  учасники акції змогли виявити свої творчі здібності у різних форматах: media-room, handmade-room, quest-room.  Так, під час заходу діти та підлітки взяли участь у квесті  з питань ініціатив молоді щодо дитячої миротворчості. Також учасникам акції була презентована соціальна мініатюра «Діти – зернята миру», створена силами юних миротворців – активістів Школи рівних можливостей.

Символом проекту «Війна і мир: участь дітей у миротворчості» є голуб миру. Під час підготовки до акції учасники змогли виготовити власних голубів миру і презентувати їх у ком’юніті центрі. Також під час акції  відбулися презентації власних відеоробіт дітей та були із виготовлені голуби миру.

Для активного залучення дітей та молоді міста Києва до процесів миротворчості, розуміння існуючої ситуації в країні та толерантного ставлення до однолітків з числа внутрішньо переміщених осіб Київською школою рівних можливостей ініційовано проект «Війна і мир: участь дітей у миротворчості». Спільно з представниками молодіжної організації «Відрада» в рамках проекту організовано серію інформаційних та творчих заходів, в рамках яких діти приєднуються до миротворчого руху та мають можливість познайомитись із креативною миротворчістю, тобто створенням творчих продуктів заради миру.

«Ком’юніті центр» - пілотний майданчик, на якому відбудеться перший захід із циклу арт-майстерень креативної миротворчості. Центр, створений для організації комфортного простору для всебічного розвитку дітей та молодих людей, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) задля їх інтеграції у місцевій громаді міста Києва, відкрив свої двері першим відвідувачам 1 березня 2017 року. Діяльність Ком’юніті центру спрямована на зменшення соціальної та емоційної  напруги серед ВПО шляхом інтеграції їх у громаду міста Києва. Даний проект є важливим як для дітей ВПО так і для дітей громади міста Києва, оскільки допоможе їм налагодити дружні стосунки через участь у спільних заходах.