«Дитячі ігри, які призводять до суїциду»

2 березня 2017 року психологи Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  взяли участь у засіданні клубу  свідомого батьківства на тему: «Дитячі ігри, які призводять до суїциду». Захід проходив на базі Київського міського будинку учителя за  ініціативи ГО «Рада батьків міста Києва». До зустрічі також були запрошені представники районних об’єднань «Ради батьків», освітяни,  представники Національної поліції України. Відбулася дуже відверта та жвава розмова щодо залежностей дітей та  молодих людей від  Інтернет-ігор, зокрема ігор які призводять до суїциду.

Психологи КМЦСССДМ вказали на механізми роботи ігор, надали поради батькам та жваво відповідали на багато чисельні запитання  стурбованих батьків. Разом з тим соціальні працівники надали інформаційні буклети для батьків та поради у разі потреби звертатися до  психологів Центрів соціальних служб, які працюють у кожному районі столиці.

Серед порад, які отримали батьки щодо спілкування з дітьми: «Будьте чесними, щирими та відвертими зі своїми  дітьми. Цікавтеся їхніми  емоційними переживаннями з приводу тієї чи іншої ситуації, що відбувається у Вашій сім’ї. Переживайте разом з ними, питайте їхню думку це  об’єднує і створює довірчі відносити між батьками та дітьми».