На «Масляну» проведено перший весняний сімейний пікнік для сімей

26 лютого 2017 року мережа Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) міста Києва запросила у Гідропарк (на о. Долобецький)  своїх клієнтів - сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, щоб  яскраво та весело зустріти прихід весни та відпочити у родинному колі на Другому весняному сімейному пікніку.


Організатором свята виступив Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Київським міським палацом дітей та юнацтва за підтримки українсько-турецького культурного центру «Сяйво» та громадських організацій скаутського спрямування. Захід відвідав начальник Служби у справах дітей та сім’ї Танцюра В.А.

Соціокультурний захід «Масляна» проходив у форматі  весняного сімейного пікніка. Учасників свята очікувала насичена соціокультурна та спортивна програма, яка включала конкурси, квести, туристичні випробування, де кожен міг проявити свою винахідливість, силу та розум, а також отримати нові навички, наприклад з в’язання вузлів, надання першої медичної допомоги та ін.  Також діти та їх батьки під час станційних ігор та вікторин змогли більше  дізнатися, як  про старовинні традиції святкування Масляної, так і, в цілому, про українські традиції та звичаї.


На святі були організовані і родинні змагання-для  сімей клієнтів ЦСССДМ м. Києва, де для перемоги потрібно було проявити згуртованість та злагодженість дій всіх членів сім’ї. Під час заходу вони радо спілкувалися, частувалися варениками та смажили сосиски на спільному вогнищі, а також отримали продуктові набори особисто від українсько-турецького  культурного центру «Сяйво». А наприкінці свята кожний на папері міг написати про те, що він хотів би залишити у минулому, та кинути папір у вогнище, у якому за традицією спалили опудало - «Чучеліну».

 

В рамках заходу за бажанням можна буде отримати консультації спеціалістів щодо послуг Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Організація проведення змістовного дозвілля - одна зі складових частин комплексної системної допомоги Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в процесі соціальної адаптації та реабілітації для сімей, які опинились у кризі.

 

Упродовж 2016 року в рамках діяльності мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва 564 935 індивідуальних та групових соціальних послуг отримали 228 256 осіб, які опинились у складних життєвих обставинах з сімей з проблемами алко-, наркозалежності, насильства, ВІЛ\СНІД; діти, позбавлені батьківського піклування; прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу; діти та молодь з  інвалідністю; особи з числа дітей-сиріт; а також сім’ї внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України, АР Крим, сім’ї, де є учасники  АТО та ін.