Києвом пройшла Хода помічників св. Миколая

19 грудня 2016 року у одягнені у костюми помічників св. Миколая, новорічні костюми та волонтерські куртки волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва та лідери дитячих та молодіжних громадських організацій взяли участь у Параді помічників св. Миколая. За доброю традицією організаторами цьогорічного заходу виступили за Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ), Всеукраїнська молодіжна громадська організація  «Національна Організація Скаутів України».

На початку Ходи біля КМДА помічники св. Миколая отримали слова вітання та підтримки від заступника голови КМДА Старостенко Г.В., начальника Служби у справах дітей та сім’ї Танцюри В.А., а також директора КМСССДМ Колобової Я.В.

Учасники заходу отримали від Посланців миру ВМГО «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму - символ Миру та злагоди. Після чого молодь та дітлахи з привітаннями, подарунками та солодощами  покрокували до парку ім. Т.Г. Шевченка, де взяли участь у відкритті ялинки, а закінчилася Хода на Софійській площі. Під час заходу кожен охочий  міг отримати часточку Світла Миру з Віфлеєму. Починаючи від 19 грудня і до Різдва створюючи  святковий  настрій, невпинні молоді помічники святого Миколая разом з подарунками та привітаннями понесуть часточки «Світла Миру з Віфлеєму»  у «Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями», прийомні сім’ї,  дитячі будинки сімейного типу та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Хода проходить у рамках традиційної акції КМЦСССДМ «Не забудь привітати», що триває 15 років поспіль та спрямована в першу чергу  на привітання дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (в тому числі з сімей, які  внутрішньо переміщені  зі Сходу України, а також з сімей, де є учасники АТО, багатодітні, малозабезпечені та ін. сім’ї).

Підтримка волонтерського руху, співпраця з громадськими організаціями традиційно є пріоритетним напрямом діяльності Київського міського центру соціальних служб. Чим більше  небайдужих молодих людей, які згодні дарувати частинку свого серця  тим, хто цього потребує, залучено до соціально-корисних справ і в свята, і в будні, тим менше самотніх, позбавлених підтримки та уваги мешканців столиці.